fbpx

HYGGE: kaip ši danų filosofija atsirado mano gyvenime

Mano susitikimas su HYGGE Lietuva įvyko beveik prieš metus. Pamenu save nuolat besikapstančią savo sielos gelmėse, buvimą nuolatiniuose apmąstymuose: „Kur ta manoji laimė?“

O kur dar psichoterapijos studijos, daugybė saviugdos knygų… Kol vieną dieną pažintis su HYGGE`S filosofija trenkė į mane kaip žaibas iš giedro dangaus. Vos po kelių valandų nagrinėjimo, kas ta – Danijoje kilusi laimės, jaukumo ir bendravimo džiaugsmo filosofija – suvokiau, kaip tai paprasta, bet kartu, kaip tikra, stipru ir lengvai pritaikoma. Ir net praktiškai patikrinta.

Tai, kad Danai viena laimingiausių tautų pasaulyje, esame girdėję turbūt visi, o viena iš priežasčių, kodėl taip yra – tai HYGGE. Ar pastebėjote, kad esame taip įgudę bėgti, visai nepriklausomai nuo to, kokie sportiški bebūtume?

O dažniausiai bėgame genami baimių, alkio, savo patirčių ar atspindžių. Dažnai bėgame pasitelkdami visokius išmoningus ir išmanius būdus, ir nepastebime, kaip keičiasi metų laikai, kaip užauga mūsų vaikai ir kaip jau pusę metų nesimatėme su draugais. O kas jei trumpam sustosime su puodeliu kvapnios arbatos rankose, įsižiebsime kvepiančia žvakę ir ragaudami obuolių pyragą užsimerksime iš malonumo. Tiesiog pabūsime čia ir dabar… ir pagalvosime , kad niekur nenorime bėgti, viskas, ko reikia –  jau čia.

O ar pastebėjote, kad jau po trisdešimties minučių pasivaikščiojimo miške –jaučiamės žvalesni? Tuose paprastuose dalykuose ir slypi laimė, kurią danai vadina HYGGE. Ir aš esu pasiruošusi keliauti kartu su jumis vis gilyn ir atrasti vis daugiau HYGGE`s išraiškų. Gal kažkur giliai esu šiek tiek danė, nes sudeginu bent 5 kg žvakių per metus, turiu silpnybę dizainiškoms namų interjero detalėms, skiriu ypatingai didelį dėmesį įsigyjamų prekių kokybei ir sudėčiai. Tad siekiu , kad HYGGE Lietuva galėtų pasiūlyti tik natūralius ir saugiai vartojamus ir naudojamus produktus.

Ačiū, kad esate kartu,

HYGGE Lietuva kūrėja

Agnė

Individualus užsakymas

Dėl didesnio produktų kiekio ir personalizacijos kreiptis asm. žinute

Pagaminta Lietuvoje

Rankų darbo žvakės pagamintos Lietuvoje