fbpx

Natūralios žvakės: kaip jos atsirado mano gyvenime?

Jau nuo paauglystės buvau žvakių fanė. Ant palangės rikiavosi žvakių kolekcijos, o sudegusias vis keisdavo kitos. Namai be žvakių man buvo neįsivaizduojamas dalykas visais laikais. Ar sveika tai ar nelabai, man buvo nė motais. Tai buvo jaukumas, estetika ir malonumas. 

Paskui į gyvenimą atkeliavo vaikas. O tada, mamos supras, pradėjau išsamiai domėtis kas sveika, kas ne, kaip ir kokie dalykai veikia sveikatą. Tą supras ir visi žmonės, kuriems rūpi ką ir kodėl jie vartoja. Trumpas reziumė – išsiaiškinau, kad mano kalnais deginamos parafininės žvakės nuodija orą. Mat jos turi įvairių kancerogeninių medžiagų, kurios kenkia organizmui. Na, patys suprantate kas tie kancerogenai… O ir dauguma žvakių yra pagamintos naudojant knatus su švinu, dėl geresnio degimo, kas taip pat yra žalinga sveikatai.

Tuomet pradėjau pirkti natūralias, bičių, sojų vaško žvakes. Beje, verta atkreipti dėmesį, kad yra gamintojų, kurie smulkiomis raidėmis, mažai matomoje vietoje, užrašo, jog žvakė yra “with soy wax”, o tai reiškia, jog dalis sudėties dažnu atveju būna tas pats parafinas. 

Bičių vaško žvakės buvo puiku, bet baisiai greit sudegdavo. Na ir dizaino atžvilgiu buvo ribotos. Sojų vaško žvakių tuomet pasirinkimas buvo itin mažas ir taip pat ne visai atitiko mano poreikius. Man gražu didelės žvakės, o ir kad degtų jų ne mažiau 3… Tad palmių vaško žvakės man tapo atradimu. Didelės, gražios ir itin ilgo degimo. 

Taip atsirado Hygge Lietuva su daugybe spalvų ir kvapų! Kaip kolegė kartą man sakė: „Paėmus Hygge Lietuva žvakę, aš pirmą kartą supratau, kad žvakė gali būti iš tikro kvepianti!“. Išties, visos spalvos ir kvapai, kurie buvo ir yra mūsų kolekcijose man vis dar labai patinka ir neatsibosta. Aš jų noriu visų! Užsidegu bet kurias iš eilės ir vis dar jaučiu tą patį džiaugsmą. Juokiuosi iš savęs, kai eidama pro sandėlio lentynas vis pakilnoju žvakes, pauostau, pagalvoju, kokios fainos! Ne tik fainos, kvapnios, bet ir natūralios, ir dar knatas medvilninis! 

Praėjusiais metais pradėjome gaminti ir sojų vaško žvakes. Kartą pas draugę pamačiau sojų žvakę, kuria ji labai džiaugėsi. Bet paskaičiusi etiketę pamačiau anksčiau minėtą „with soy wax… 50/50 santykiu su parafinu. Tad nutariau, kad reikia pasigaminti tokių, kurios būtų tikrai sojų, kokias ramiai deginčiau, su kvapais ir kurių sudėtį žinau. Norėjau, kad indeliai būtų tokie, į kuriuos miela žiūrėti. Jaukinausi liepsną stikle. Pastebėjau, kad dabar būna dienų, kai deginu „sojas“, būna tik „palmes“, o itin tamsiomis dienomis kūrenu viską!

Man visuomet buvo svarbu, kad mūsų siūloma produkcija patiktų man pačiai, o man geras indikatorius yra tuomet, kai eidama 500-ąjį kartą pro lentyną vis dar stabteliu ir pasidžiaugiu. Tokiais dalykais norisi dalintis, dovanoti. O parduoti daiktų, kurie man pačiai nemieli ir nepatinka, turbūt ir negalėčiau. Todėl ne tik žvakės, bet ir kiti Hygge Lietuva parduodami produktai yra mano pačios namuose, mano giminaičių namuose ir mano draugų aplinkoje. Man patinka žinoti, kad žmogus, įsigijęs prekių iš mūsų, džiaugsis. Kad patirs kasdienybėje mažų smagių akimirkų. Kad mes visi kažkuriuo būdu susijungiame į vieną mažų, jaukių akimirkų ratą.

Kurkime jaukias akimirkas drauge!

Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d. visoje Lietuvoje

Individualus užsakymas

Dėl didesnio produktų kiekio kreiptis asm. žinute

Personalizuotas produktas

Galime pagaminti su Jūsų įmonės logotipu ar palinkėjimu