Vienvietis medinis žvakių padėklas

17.99 

HYGGE Lietuva padėklai gali būti naudojami ne tik kaip žvakidės, bet ir kaip padėklai įvairiems daiktams susidėti: raktams ir kitoms gėrybėms, kurios nuolat kaupiasi ant koridoriaus lentynų, kanceliarijai, kurią laikome prie kompiuterių, gardžiai ir žavingai atrodo padėkluose laikomi sausi užkandžiai tokie kaip riešutai, džiovinti vaisiai, saldainiai ar duona.

Ant tokios medinės žvakidės telpa 1 žvakė | 140 x 310 x 40 mm

Rankų darbo

Uosio medžio

Pagaminta Lietuvoje

Išvalyti

Mediniai daiktai HYGGE filosofijos dalis

HYGGE Lietuva padėklai gali būti naudojami ne tik kaip žvakidės, bet ir kaip padėklai įvairiems daiktams susidėti: raktams ir kitoms gėrybėms, kurios nuolat kaupiasi ant koridoriaus lentynų, kanceliarijai, kurią laikome prie kompiuterių, gardžiai ir žavingai atrodo padėkluose laikomi sausi užkandžiai tokie kaip riešutai, džiovinti vaisiai, saldainiai ar duona..

Mediniai daiktai skleidžia unikalią atmosferą, pasak Mažoji Laimės Knyga HYGGE autoriaus Meik Wiking: "Medis leidžia mums pasijusti daug arčiau gamtos; jis paprastas ir natūralus kaip pats hygge”.

HYGGE Lietuva padėklai pažymėti Laimingi namai ženklu, nes su šiuo padėklu į namus atkeliauja gabalėlis laimės bei pozityvo. Klientai tai mėgsta, todėl nešame tą idėją su visa savo produkcija. 

Jums taip pat gali patikti…