fbpx

Apie mus

Mes esame jauni ir kūrybingi žmonės, siekiantys gyventi laimingai. O laimę, kaip žinia, kuriame patys. Produktai, kuriuos sugalvojame, pirmiausia atsiranda kaip poreikis mūsų pačių kasdienybėje. Tai jaukios detalės, kurios į aplinką įneša grožio, jaukumo ir džiaugsmo. Tikime, jog laimę galima pastebėti mažuose dalykuose, iš jų ją susikurti.  Todėl tie maži dalykai turi būti apgalvoti, išieškoti, būtinai kokybiški ir kelti džiaugsmą pirmiausia mums patiems, tik tuomet galime jais pasidalinti ir su kitais žmonėmis.

Produktai

Didžioji dalis HYGGE Lietuva siūlomo asortimento yra mūsų pačių sukurto dizaino ir gaminama Lietuvoje.

Filosofija

Siekiame, kad drauge su prekėmis į žmonių namus keliautų ir HYGGE filosofija, kad tai taptų atradimu, o kai kam priminimu, jog patys esame savo laimės kalviai. Tikime, kad grožis ir jaukumas taip pat gali būti svarbi laimės dalis.

Bendruomenė

Uždegta žvakė gali nuraminti greta sėdinčiųjų širdis, minkštas pledas gali sušildyti vėsų vakarą, o padėklas su laimingų namų linkėjimu primins, kad vieni kitus branginame ir linkime, to ko mums visiems labiausiai reikia. Laimės.

Hygge – Tai jausmas

 

Hygge (hū ga) – Tai jausmas. Tai žvaigždėtas skliautas, po kuriuo jaučiamės savi, malkų traškesys, tai tuzinas žvakių namuose, puodelis arbatos po žygio per pusnis, tai lietaus garsas už lango įsisupus į šiltą pledą.

Hygge – tai nuoširdus pokalbis, medžio faktūra, tai papildomas torto gabalėlis, knyga, dėl kurios negali nueiti miegoti, tai jauki šviesa ir kvepiantis troškinys, tai vilnonės močiutės megztos kojinės ir nakvynė miškuose. Tai patefono muzika, garuojanti kava ir filmai, tai grožis ir natūralumas. Tai namai, į kuriuos norisi grižti, ir darbas, į kurį mielai einama. Hygge – tai šeima ir artimieji.

Tai galimybė neskubėti. Patirti artumą ir kasdienybės stebuklą.
Hygge – tai nepaprastai paprasti dalykai, kurie šildo ir džiugina kasdien. Kurie tave ir mane daro laimengesniais. Hygge – apie tai, kas jauku. HYGGE #apie laimę.

„Laimė susideda iš mažų patogumų ar malonumų, nutinkančių mums kiekvieną dieną, negu iš didžiulių sėkmės gabalų, kurių pasitaiko, bet retai.“ B. Franklinas

Paprasti geri dalykai, pripildantys mūsų gyvenimus grožiu, jaukumu ir natūralumu. Daiktai, mintys, veiklos ir idėjos. Tokiu keliu norime eiti pas jus.

HYGGE keliu.

Individualus užsakymas

Dėl didesnio produktų kiekio ir personalizacijos kreiptis asm. žinute

Pagaminta Lietuvoje

Rankų darbo žvakės pagamintos Lietuvoje