fbpx

AUTUMN LOVE // MEILĖ RUDENIUI

Ar kada nors pagalvojai, kad paleisti lengviau, kai žinai, kad sugrįš kitąmet?

Taip, mes apie vasarą… Šiltas naktis ir saulėtus rytus, braškes su pienu sodo terasoje ir miškų žemuoges ant smilgų, svaigulingus šokius ir maudynes ežere, jūros vėjų ištaršytus plaukus ir įdegusius besijuokiančius skruostus!

Skirk momentą ir net ne vieną paskraidyt prisiminimais, kai pirmasis rugsėjo lietus jau barbena į langą. Nors ir pilkesnis, bet jis visai nėra toks baisus, nėra ir liūdnas – tereikia kasdien po žingsnelį prieiti vis arčiau, lygiai taip pat, kaip Mažasis princas jaukinosi lapę. Pamatysi, kad su rudeniu susidraugauti visai nesunku, pajusi, kaip lengva netgi įsimylėti!

Ruduo yra apie laiką atsigręžti į save, susikurti daugiau jaukumo, labiau sulėtėti ir cikliškai atversti naujo sezono puslapį. Natūraliai gamta keičia savo spalvų ir kvapų gamas, žmogui tereikia leisti sau įsikvėpti šiais gamtos dėsniais.

Kada gali prasidėti geresnis hygge laikas jeigu ne dabar? Yra sakoma, kad nėra blogo oro, o yra tik netinkama apranga, taip pat pažvelgus iš kitos perspektyvos – nėra blogos situacijos, yra tik netinkamas požiūris į ją. Hygge filosofija skandinavams atneša daug laimės, o mes vis dar mokomės kasdien – lengvesnių minčių, kad viskas susiklosto taip, kaip turi būti geriausiai.

Kaip įsileisti daugiau meilės rudeniui? Kiekvieno receptas labai unikalus, bet visuomet galima pradėti nuo čiobrelių arbatos ankstyvą rytą, kai dar rūkas sklaidosi pro langus, užsidegti geltoną citrinžole kvepiančią žvakę ir pažaisti žaidimą: pirmą į galvą šovusį minusą paversti pliusu. Lyja? Juk joks augimas neįmanomas be lietaus, mūsų vidinis sielos augimas taip pat.

Pažiūrėk į rudenį kūrybingai, išeik pasivaikščioti tarp krintančių spalvotų lapų, pakviesk draugą jaukiam pokalbiui prie arbatos, padovanok komplimentą mylimam žmogui, nepamiršk gero žodžio sau pačiam. Kiekvienas sezonas yra toks autentiškas ir unikalus, laikinas ir toks širdžiai brangus – mažiau abejok, tiesiog leisk sau pamilti tai, kas aplink!

Meilė rudeniui, Hygge Lietuva

Su Meile Tau ir Rudeniui,

Hygge

Individualus užsakymas

Dėl didesnio produktų kiekio ir personalizacijos kreiptis asm. žinute

Pagaminta Lietuvoje

Rankų darbo žvakės pagamintos Lietuvoje