fbpx

Jaukūs namai. Kaip sukurti harmoniją namuose?

Jaukūs namai – tvarkingi namai

Ateina diena, kai supranti, kad namuose nebemiela, labai daug nenaudojamų, senų daiktų, trūksta kūrybiškų detalių, akcentų, kurie sukurtų širdžiai artimą aplinką. Šiame straipsnyje kalbėsime apie paprastus kasdienius dalykus, kurie namuose padės sukurti harmoniją. Jaukūs namai gali būti visi, jei tik jų interjero dekorui yra skiriama energijos ir laiko. Harmonija namuose – tiesus kelias į ramybę širdyje ir atvirkščiai.

(foto pasiskolinta iš Pinterest)

Visi namų kampai yra svarbūs

Jei uždarote spintos, stalčiaus ar net netvarkingo kambario duris, tai nereiškia, kad nuo to Jums palengvės. Net ir žinojimas, kad po darbo grįšite į netvarkingus namus, tai kelia stresą vidinei Jūsų būsenai. Jei norite jaustis gerai, turite susitvarkyti savo gyvenamąją ir darbo erdves. Jei daiktai turės savo vietą, pamatysite, kad Jūs būsite kur kas laimingesni ir ramesni.

Jaukūs namai – šviesūs namai

Kad ir kaip gerai kartais atrodo tamsios spalvos, nereikia jomis piktnaudžiauti. Pasirinkite pozityvias ir nuotaiką keliančias spalvas. Žinoma, per didelis skirtingų spalvų naudojimas gali nenuraminti, o atvirkščiai, sukelti maišatį Jūsų galvoje. Pasitarkite su dizaineriais, jie tikrai žino, kaip atrodo ir kokie yra jaukūs namai. Dizaineriai patars kokios ryškios ar pastelinės spalvos galėtų derėti Jūsų namuose. Pamatysite, kad įvedus geltoną, oranžinę, rausvą spalvas į Jūsų namų dekorą, pagyvės ir Jūsų nuotaika.

jaukū namai - šviesūs namai(foto pasiskolinta iš Pinterest)

Pašalinkite iš namų blogus prisiminimus

Atlaisvinkite savo namų energiją nuo daiktų, kurie Jums mena blogus prisiminimus. Tegul Jūsų sienos, spintelių paviršiai, darbo stalas lieka laisvi nuo praeities energijos. Įsileiskite dabartį į savo gyvenimą, leiskite šviežiam “vėjui” į Jūsų galvą atnešti šviežių minčių ir idėjų. Patikėkite, tai padės Jums jaustis kur kas geriau.

Jaukūs namai – dekoruoti natūraliomis detalėmis

Bendravimas su gamta gydo žmogaus sielą ir kūną. Žmogus ir gamta yra neatsiejami. Įneškite į savo aplinką šiek tiek natūralių, kokybiškų detalių, gamtos tekstūrų: lauko gėlių, žvakių, pagamintų iš augalinio vaško, medinių indų, padėklų ar akmenėlių, kurie teigiamai pamaitins Jūsų energiją. Augalai ir gėlės ne tik papuoš Jūsų aplinką, bet ir išvalys namų orą.

Jaukūs namai, gėlės, žvakės

Atskirkite namų erdves

Net ir mažuose namuose galima atskirti erdves, skirtas žaisti, dirbti, bendrauti su artimaisiais. Atėjus į tam tikrą aplinką pasąmoningai būsite pasiruošęs atlikti konkrečias užduotis. Kai Jūsų darbo erdvėje yra chaosas ir daug daiktų menančių apie pramogas, Jums pasąmoningai nesinori dirbti, o geriau užsiimti tuo kas smagu. Paruoškite save darbui, nusivalykite stalą ir ant jo palikite tik darbui reikalingus daiktus. Pamatysite, tai Jums atneš labai daug naudos.

Įsigykite kvepiančių žvakių

Jaukūs namai yra tvarkingi ir kvepiantys namai. Natūralios kvepiančios žvakės padės sukurti ne tik romantišką atmosferą, tačiau jos pasitarnaus ir puiki dekoro detalė. Palmių vaško žvakės yra kvepiančiausios, ilgai degančios žvakės, kurios atskleidžia neįtikėtinai gražią šerkšno tekstūrą. Šios žvakės gali būti ryškios ir pastelinių spalvų, tad jos puikiai tiks tiek šviesiuose ar tamsiuose, tiek ryškiuose namuose arba kaip dabar vis populiariau – ofise. Žvakės suteiks svetingą ir gardų aromatą Jūsų aplinkai.

Įvesdami pokyčius į savo aplinką įvertinkite, kokio rezultato norite ir kokioje aplinkoje gyventi Jums norisi. Svarbu, kad bet kokia namų pertvarka ir bet koks pokytis gyvenime Jums teiktų pozityvius jausmus ir skleistų gerą energiją. Skirkite dėmesio savo namams, sukurkite taikią, saugią ir jaukią namų aplinką. HYGGE Lietuva kalba apie jaukaus ir laimingo gyvenimo filosofiją, kuri tokia svarbi šiandien. Skubančiame pasaulyje mes mažai laiko skiriame ramybei ir savo aplinkos kūrimui, o tai turėtų būti vienas svarbiausių dalykų, nes aplinka kurioje gyvename lemia savijautą, nuotaiką ir energijos kiekį kūne.

jaukūs namai - kvepiančios žvakės

Straipsnį parašyti įkvėpė – www.veranda.com

Individualus užsakymas

Dėl didesnio produktų kiekio ir personalizacijos kreiptis asm. žinute

Pagaminta Lietuvoje

Rankų darbo žvakės pagamintos Lietuvoje