fbpx

KAIP PAMILTI RUDENĮ?

Aš nebuvau iš tų, kuriems „ruduo-pats geriausias metų laikas“. Aš esu vienareikšmiška vasaros gerbėja. Bet…bet. Kai gyveni šalyje, kur vasara būna trumpai, arba kas antrais metais, tenka mokytis adaptacijos, nes nu negali žmogus savęs palikti nelaimingu tiek daug mėnesių iš eilės. 

Teko mokytis džiaugtis tuo, kas yra ir atrasti naujus potyrius. Tą kryptingai dariau ir darau. Ieškau laimės visuose sezonuose ir kuriu sau geras patirtis, bei naujus sezonų įvaizdžius, kad gyventi būtų smagiau ir kad artėjantis vis šaltesnis sezonas nebekeltų frustracijos, bet asocijuotųsi su naujais atradimais ir džiaugsmais.

Kartais nedideli dalykai gali pakeisti labai daug. Štai šioje rudens išvykoje sugalvojome išsivirti arbatos lauke. Taip, reikėjo kuprinėn įsimesti keletą daiktelių, „Džiaugsmo“ arbatėlės, sausainiukų.

Pabuvom, išsivirėm, pasigardžiuodami išgėrėm, tačiau esminis dalykas įvyksta tada, kai smegenyse įsirašo maloni ir gera patirtis, kuri lieka visam gyvenimui, kad štai ruduo-tai geras, jaukus laikas, gražioje gamtoje su puodeliu karšto gėrimo, su atrakcija vaikui, kol ją virėme.

Aš manau, jog mums dar reikia įdėti pastangų kuriant tokią elgseną, tačiau ir mums patiems ilgainiui, o vaikui jau natūraliai tai taps tiesiog savaime suprantamu gyvenimo būdu, kuriam nereikia jokių papildomų pastangų.

Gerosios patirtys ima kurti komfortą ir tai tikrai vertinga investicija. Kokius įpročius kuriate jūs, kad „paminkštintumėte“ gyvenimą?

Individualus užsakymas

Dėl didesnio produktų kiekio ir personalizacijos kreiptis asm. žinute

Pagaminta Lietuvoje

Rankų darbo žvakės pagamintos Lietuvoje